Ürün : 3D Elazığ Vişne Mermer Patlatma Doğal Taş – DT1420

Dt1420 ürün kodlu 3D Elazığ Vişne Mermer Patlatma Doğal Taş vişne çürüğü rengi  tonlarındadır. Taş kesim ölçüleri 2.3×2.3 cmdir ayrıca 30x30cm kalıplarda file üzerine dizilmiştir. Uygulama file ile birlikte plaka şeklinde yapılır. İçerdiği siyah ve beyaz mix iylegöz okşayan bir ifadeye sahip olan bu taş modelini; tv ünitesi arkası taş kaplama , salon duvar kaplamalarında, banyo duvar kaplamalarında, bina cephe dekor duvar kaplamalarında kısacası dilediğiniz her türlü kaplama alanında kullanabilirsiniz. Yine mutfak duvar dekorasyonu antre gibi tüm iç & dış mekanlar için uyumlu bir taş örneğidir.

Elazığ Vişne Mermer Taş Kaplama Mood Board

Elazığ Vişne Mermer Taş Kaplama Mood Board

3D Elazığ Vişne Mermer Patlatma Doğal Taş ağır ve vakur rengiyle Osmanlı stilinde döşenmiş olan evlerden tutunda, koyu renkli ‘darkdeco’ stilinde döşenmiş vintage ev stilinde, modern ofislerde ya da rustik tarzdaki evlerde dahi kullanılabilir. Uygunluk konusunda daha çok detay vermek gerekirse elbette renkler konusuna girmeli ve bu konuyu incelemeliyiz.

Taş Kaplama

Taş Kaplama

 

3D Elazığ Vişne Mermer Patlatma Doğal Taş Renk Uyumu

Vişne renk tonu, kırmızı ve mavi renklerinin karışımından oluşur. Renklerin en iyi uyumunu yakalamanız açısından ‘renk çemberi’ (bkz; internet renk çemberi) teorisinin rehberliğinden yararlanabilirsiniz. Renk çemberini incelediğinizde, seçtiğiniz rengin tam karşıt konumuna bakarsanız size kullanmanız gereken en uyumlu renkleri gösterecektir. Burada vişne tonları, kırmızı ve mavi ana renklerinden oluştuğundan çember bize tam karşısında bulunan‘bej’ tonlarını işaret eder. İlaveten çemberden seçtiğiniz ana rengi, hemen yan tarafında bulunan renklerle de kullanabilirsiniz. Burada çemberde bulunan kırmızının yanındaki mor tonları da vişne çürüğü ile kullanabileceğiniz renk olarak karşınıza çıkar. Kısacası 3D Elazığ Vişne Mermer Patlatma Doğal Taş modelini; krem, beyaz, siyah, buz beyazı, bej, gri, mor tonları, ten rengi tonlarıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Elazığ Vişne Mermeri - DT1420

Elazığ Vişne Mermeri – DT1420

 

 

3D Elazığ Vişne Mermer Patlatma Doğal Taş Dekorasyon Uyumu

Örneğin 3D Elazığ Vişne Mermer Patlatma Doğal Taş modelini iç mekanlarda kullandığınızda yukarda saydığımız renklerden mor tonlarında perde fonu,  halı, aksesuar gibi detaylarla şıklık içinde eşleştirebilirsiniz. Yanı sıra bu yüksek auralı, sıra dışı vakur renkli taş modelini; pirinç, altın ya da gümüş tonlarındaki ışıltılı aksesuar ve perde modelleriyle de muhteşem stilde kombinleyebilirsiniz.

Dekorasyon Renk Uyumu

Dekorasyon Renk Uyumu

Elazığ Vişne Mermer Taş Kaplama Mood BoardZira 3D Elazığ Vişne Taş Kaplama modeli ışıltılı renk tonlarını daha fazla ön plana çıkaracak şık bir modeldir. Yine kontrast renklerden olan beyaz – krem gibi aydınlık tonlarıyla da mükemmel bir zıtlık uyumu yakalatacaktır mekanlarda.

Bir Önceki Ürün : 3D Gümüş Traverten Patlatma Taş – DT1419

 Bir Sonraki Ürün : 23x23mm Denizli Klasik Traverten 3D Patlatma – DT 1148

 

Doğal Taş Fabrika Satış Mağazası :
B.O.S.B Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 / Beylikdüzü / İstanbul

İletişim: 0212 875 81 15 – www.dogaldekor.com – info@dogaldekor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.