Ürün: 3D Gümüş Traverten Patlatma Taş – DT1419

23x23mm 3D Gümüş Traverten Patlatma Dekoratif Doğal Taş – DT1419

23x23mm3D Gümüş Traverten Patlatma Dekoratif Doğal Taş kesim ölçüleri 2.3 x 2.3 cmdir. Yanı sıra 30x30cm kalıplarda file üzerine dizilmiştir. Paket içeriği 0.54 metre karedir. Uygulama file ile birlikte plaka şeklinde yapılır. Açıklı – koyulu neredeyse tüm gri tonlarını gözler önüne seren doğal renkli bu traverten biçimini evlerinizde natürel bir vurgu olarak tercih edebilirsiniz. Mutfak tezgaharasında, banyo zemin ve duvar kaplamalarında, bina dış cephelerinde, ev – ofis- otel dekorasyonunda banyodan, antreye ya da mutfağa kadar tüm iç – dış mekanlarda kullanabileceğiniz bir taş modelidir.

23x23mm Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplama - DT1419

23x23mm Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplama – DT1419

Kısacası doğadan ilhamını alan 23x23mm3D Gümüş Traverten Patlatma Dekoratif Doğal Taş modeli ile renk dengesi konusunda uygulanabilecek herhangi bir formüle ihtiyaç duymadan mekanlardadilediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz.  Ayrıca bu taş stili sayesinde dekorunuzda dilediğiniz rengin farklı tonlarını monokromatik olarak kullanarak da ilerleyebilirsiniz.

23x23mm 3D Gümüş Traverten Patlatma Dekoratif Doğal Taş sahip olduğu natürel gri renk tonu ile her renge ve döşeme stiline uygun olan bir ifadeye sahiptir. Bu da size açık renkli ya da koyu renkli hatta fullcolorzenginliğinde canlı -flöresan renk tonlarıyla döşenmiş bir ev – ofis tasarımı imkanı vadeder.

Duvar Kaplama Taşları 3D - DT1419

Duvar Kaplama Taşları 3D – DT1419

 

23x23mm3D Gümüş Traverten Patlatma Dekoratif Doğal Taş – DT1419 Nasıl Kullanılmalı?

23x23mm 3D Gümüş Traverten Patlatma Dekoratif Doğal Taş ile sakin ve dinlendirici mekanlar yaratabileceğiniz gibi bu taşı, iddialı dekorasyon stillerine eşlikçi bir detay olarak da kullanabilirsiniz. Beyaz, krem gibi açık tonlarda döşenmiş olan İskandinav evleri için son derece uyumlu bir taş stilidir. Ayrıca modern ve minimal tarzdaki mekanlarda da aklınızda soru işareti kalmadan kullanabilirsiniz. Yanı sıra son zamanların gözde dekorasyon stili Loft daire stiliyle birlikte endüstriyel tarzda da gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Yine bu sakin tonlardaki taş modeli sizlere zıt – kontrast ve tone surtone renklerle kullanım imkanı sunar. Sarı – yeşil, mavi – mor -kırmızı – turuncugibi armonik renk kombinasyonlarıyla bile çekinmeden kullanabilirsiniz.

Silver Stone Doğal Taş-DT1419

Silver Stone Doğal Taş-DT1419

 

Dekoratif Doğal Taş Fiyatları

Dekoratif patlatma doğal taş fiyatları üretimde kullanılan taş cinsine, model üzerindeki el işçiliğine ve hammadde bulunabilirlik kriterine göre farklılık göstermektedir. Her doğal taş duvar kaplama ürününün fiyatları farklıdır. Dekoratif doğal taş fiyatları güncel olarak web sitesinde yer almaktadır. dogaldekor web sitesinde sürekli olarak takip edebilir doğal taş modelleri ve fiyatlarını anlık olarak görebilirsiniz. Ayrıca paket hesaplama aracını kullanarak, duvarınızın ölçüsüne göre kaç paket ürün almanız gerektiğini ve fiyatını da öğrenebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir : Salon Dekorasyonu Doğal Taş Tv Üniteleri

23x23mm 3D Gümüş Traverten Patlatma Dekoratif Doğal Taş – DT1419 İçin Dekorasyon Önerisi

Dekorasyon önerisi olarak bu gibi bir taş stilini iç dekorasyon alalarında kırmızı, oranj, mavi, yeşil, turkuaz gibi tonlarla vurgulu şekilde kullanmanızı öneririz. İlaveten silver tonlarında parlak gümüş renkli aksesuarlarla da desteklenebilecek bir taş modelidir. İkinci bir dekorasyon fikir önerisi olarak antrasit, gri, beyaz gibi monokromatik renk dörtlüsü ile birlikte ve ışıltılı çerçeveli tablolar artı gümüş vazo ve aksesuarlarla kullanmanızı öneririz.

Dekorasyon doğal taş renk uyumu

Dekorasyon doğal taş renk uyumu

 

Bir Önceki Ürün : 2.3×14.5 Traverten Patlatma Cilalı Mix Mozaik – DT1483

Bir Sonraki Ürün : 3D Elazığ Vişne Mermer Patlatma Doğal Taş – DT1420

Doğal Taş Fabrika Satış Mağazası :
B.O.S.B Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 / Beylikdüzü / İstanbul

İletişim: 0212 875 81 15 – www.dogaldekor.com – info@dogaldekor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.