Ürün: 5x5cm Gümüş Silver Patlatma Doğal Taş – DT1561

5x5cm Gümüş Silver Traverten patlatma dekoratif doğal taş duvar kaplama taşları gri, füme ve bej tonlarını içerisinde barındırdığı için genellikle bütün dekorasyonlara uygun bir taş modelidir. Gümüş traverten doğal taşın kristalli yapısı olması sebebi ile taş yüzeyindeki kristaller ışık yansımaları oluşturur ve parıltılı görünüm sağlar. Tv televizyon ünite arka duvarı taş kaplamada gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bahçe duvarı dekoratif kaplaması olarakta kullanabilirsiniz.

Doğal Taş Fiyatı için Tıklayın : http://www.dogaldekor.com/patlatma-dogal-tas-gumus-1561
Uygulama:
5x5cm Gümüş silver traverten patlatma doğal taşların arkası fileli olduğundan dolayı uygulaması da oldukça basittir. Marka önemi olmaksızın Beyaz Granit Seramik Yapıştırma harcı ile duvarınıza direkt uygulayabilirsiniz. (Kalekim, Fixa, FlexMortel vb.)
Patlatma taşlar birbirlerine sıfır derzsiz olarak uygulandığından desen devamı sağlanmaktadır. Dolayısı ile uygulamadan sonra derz dolgu işlemi yapmanıza gerek yoktur.

TRAVERTEN PATLATMA ( GÜMÜŞ )

Doğal taş Temizliği
Belli bir zaman geçtikten sonra rutin temizliğinizi yaparken iç mekan için elektrik süpürgesinin ucuna fırça aparatı takarak tozları almanız yeterli olacaktır. Eğer uygulama alanınız dışarıda ise kompresör hava tutarak ve basınçlı su ile temizliğini yapabilirsiniz.

Gümüş traverten patlatma taşlar doğal olduğu için hava şartlarından etkilenmez , renk değişimi renk solması gibi durumlar asla yaşanmaz. Yıllar sonra bile ilk günkü görüntüsünü korur.
Dolayısı ile diğer dekoratif yapı malzemelerine göre fiyat olarak oldukça avantajlıdır.

Tüm dekoratif patlatma doğal taş modelleri ve fiyatları için Beylikdüzü’ndeki fabrika satış deposunu ziyaret edebilirsiniz. Doğal taş modelleri, fiyatları ve adres bilgisine web sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
dogaldekor.com Kalitesi ve Güvencesi ile…
İletişim: 0212 875 81 15 –  info@dogaldekor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.