Ürün: 23x23mm Siyah Doğal Taş Fileli Patlatma (Akşehir) – DT1019

23x23mm Siyah Doğal Taş Fileli Patlatma (Akşehir) – DT1019

Akşehir menşeli olan 3D niteliğindeki 23x23mm Siyah Doğal Taş Duvar (Akşehir) – DT1019; 30 x30 file ölçülerindedir. Paket içeriği 0.54 metrekaredir ve 23×23 cm ebatlarındadır. Her pakette 6 adet 30×30 file taş içerir. Mutfak tezgah ardı, mutfak – banyo duvarları, ev- işletme – otel giriş antre ve hollerinde, bina iç –dış cephe kaplamaları, bahçe duvar kaplamalarında önerilen bir üründür. Siyah /antrasit tonları arasında gidip gelen rengiyle mekanlara sıra dışı renk tınıları kazandırır.

Siyah Mermer Patlatma

Siyah Mermer Patlatma

Siyah Doğal Taş Fileli Patlatma İle Antrasit Tonlarında Sıra Dışı Mekanlar

Daha çok geniş metrekareli yaşam alanları ve mekanlar için önerilen niteliklerde bir doğal taş stilidir. Zira vurgulu,  buğulu ve göz alıcı siyah tonları mekanlarda güçlü bir altı çizikilik yaratır. Örneğin evlerde ya da farklı mekanlarda özellikle vurgulamak istediğiniz bir alan, köşe, kolon ya da duvar varsa bu güçlü renkteki taş stili bu eylem için idealdir. Fon olarak muhteşem bir vurgu ve güce sahiptir. Zira siyahın renk kartelasındaki tüm renkleri emme kabiliyetine sahip olan tonlardan oluştuğunu biliyoruz. Siyah /antrasit tonları arasında gidip gelen renk özelliğiyle 23x23mm Siyah Doğal Taş Fileli Patlatma (Akşehir) – DT1019 de mekanlara sıra dışı renk tınıları kazandırır.

3 D efektlerine sahip siyah rengiyle bu doğal taşı duvarlarda tek başına kullanabileceğiniz gibi tv ardında ya da sergilenecek bir ürün fonu olarak da tercih edebilirsiniz. Zira baskın renk tınısıyla önünde konuçlanan tv ya da objeyi muhteşem bir şekilde ön plana çıkartır. Bu yüzden müzayede alanlarından, müzelere kadar harika bir fon niteliği olarak önerilebilir. Paralel olarak işletmelerde ya da evlerde tv ardındaki duvarlarda güçlü efektif özelliğiyle kullanılabilir. Yanı sıra özenle sergilemek istediğiniz antika eşyaları, değerli objeleri, heykelleri, İznik çinileri gibi nadide objeleri en güzel şekilde ön plana çıkaracaktır. Bu anlamda niş boşluklarının arka fonunda kullanılabilecek güçlü bir dekoratif doğal taş kaplama stilidir.

Siyah Duvar Kaplama Taşları

Siyah Duvar Kaplama Taşları

Yanı sıra gri- antrasit, beyaz tonlarındaki zemin kaplamalarıyla (lamine parke veya seramikler, halı flex vs. kaplamaları) muhteşem bir uyum içinde kullanabilirsiniz. İlaveten siyah mutfak- banyo tasarımlarını seviyorsanız zemindeki siyah seramiklerin devamı niteliğinde muhteşem bir uyum içinde duvarlarda kullanılabilecek bir taş stilidir.Aynı oranda ahşap tasarım harmanları ile de muhteşem bir miks uyumu yaratır.

 

İlginizi Çekebilir : Oturma Odası Salon Doğal Taş Tv Ünite Fikirleri 2019

 

 

Siyah Doğal Taş Fileli Patlatma (Akşehir) – DT1019 İle Rustik Yansımalar

Yine Siyah Duvar Taşları gününüzde son trendlerden olan Rustik stilinin yansıtıldığı kafe, otel gibi işletmelerde ofis ya da ev gibi yaşam alanlarında Rustik dekorasyon algısını en iyi şekilde mekanlara kazandıracaktır. Şömine kaplamalarında ve şömine duvarlarının devamı konusunda da;  is, pas, dumana karşı kir göstermez nitelikleriyle kullanıma uygun bir taş türüdür. Temizlenmesi ve kirlerden arındırılması ise son derece kolaydır.  Evlerde elektrik süpürgelerinin fırçalı aparatı ile çekilerek kolayca temizlenebileceği gibi dış mekanlardatazyikli su ile dakikalar içinde temizlenebilir.

Doğal Taş Fabrika Satış Mağazası :
B.O.S.B Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 / Beylikdüzü / İstanbul

İletişim: 0212 875 81 15 – www.dogaldekor.com – info@dogaldekor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.