Ürün: 1x48cm Simli Beyaz Mermer Patlatma Doğal Taş – DT1588

1x48cm Simli Beyaz Mermer Patlatma Doğal Taş – DT1588

Dekorasyon trendlerini takip ediyorsanız, artık duvarlarda dekoratif doğal taş kullanımının, boya tercihlerinin yerini aldığını da biliyorsunuz demektir. Yer bilimlerinin artı medeniyetlerin bir yansıması olan doğal taşlar, bizlere geçmiş medeniyetlerin yansıma kaynağı olarak doğa tarafından sunulurken, evlerimizi en güzel şekilde süsleyen öğelere de dönüşüyor.

Bir bakıma dünyadaki gelişmelerin ve kültürün temel taşlarını oluşturan doğal taş madenleri 100’lerce yıldır ve günümüzde; Efes harabelerinden tutunda, Mısır piramitlerine, Ayasofya’ya hatta  Selimiye Cami’ne  ve Anıtkabir’e kadar birçok tarihi -mistik yapıyı süslemekte. Dilerseniz siz de doğal taş mucizesini kullanarak bu ilginç aurayı evlerinizde ya da çalışma alanlarınızda hatta işletmelerinizde yansıtabilirsiniz.

Doğal taşlar görkemli ve kalıcı ürünler olduklarından ötürü antik çağlardan beridir yapıları çevreliyor. Kısacası her kültürde her daim tercih edilen doğal taşları traverten çeşitliliğinden mermer çeşitliliğine kadar yaşam alanlarınızda tercih etmemeniz için hiçbir sebep yok. Örneğin Doğal Dekor sayfalarında yer alan simli beyaz mermer patlatma taş modeli ise buna en güzel örneklerden biri. Ferah ve iç açıcı mekanlar yaratmakta akla ilk gelen tercihlerden olan beyaz renginin asaletini ve saflığını üzerinde taşıyan bu taşla, huzur veren evlere sahip olmanız mümkün.

Beyaz Simli Doğal Taş -DT1588

Beyaz Simli Doğal Taş -DT1588

Beyaz Mermer Patlatma Taşlarla İç Açıcı Mekanlar

Simli Kristal Beyaz Mermer Patlatma duvar taşları, dokusunda barındırdığı simli ve ışıltılı bir efekte sahip. Aydınlık ve iç ferahlatan bir salona, antre ya da odaya sahip olmak arzusundaysanız kendinden ışıltılar saçan bu ürünü evlerinizin duvarlarından, bölme kısımlarına hatta tv ardında kalan duvarlara kadar her yerde kullanabilirsiniz. Özellikle Kuzey’e bakan ve güneş almayan loş ışıklı bölümlerden şikayetçiyseniz bu ürün bu gibi alanlar için mükemmel bir seçenek olacaktır.

Beyaz Simli Doğal Taş -DT1588

Beyaz Simli Doğal Taş -DT1588

Nerede Ve Nasıl Kullanılmalı?

Özellikle gizli aydınlatmalardan spot ya da led ışıklarıyla birlikte kullanıldığında ışıl ışıl parlayan duvarlar evlerinize maksimum noktada şıklık katan unsurlara dönüşecektir. Özellikle backlit tekniğiyle (arkadan aydınlatma) uygulandığında ürünün sahip olduğu yarı saydam taş nitelikliliği taşın tüm kristalize güzelliğini ön plana çıkarır.

Işık geçiren doğal taşlar - DT1588

Işık geçiren doğal taşlar – DT1588

Doğal taşların rutubete ve neme karşı son derece korumalı ürünler olduğunu göz önünde bulunduracak olursak özellikle de evlerinde nem ve rutubet sorunu yaşayan bireylere önerebileceğimiz tercihlerdendir. Ayrıca kaya ve mineral türevlerini barındıran bu tarz kristal doğal taşlar sayesinde mekânlarda ısı iletkenliği konusunda üstün bir performans elde ediliyor.  Her dekorasyon tasarımı ve mobilya çeşitliliğine de üstün bir uyum sağlayacak olan beyaz renk tonu, size asla hayal kırıklığı yaşatmayacak olan seçimlerden olacaktır.

Gerçek Simli Mermer Patlatma A’dan Z’ye Her Yerde Kullanılabilir

Kristal yapılı ve kendinden son derece zarif bir desen efektine sahip olan bu ürünle kesinlikle eviniz olduğundan çok daha şık ve zengin görünecektir. İçerik bakımından kimyasal barındırmayan doku ve görseliyle tamamen doğal içeriğe sahip olan bu ürünle sağlıklı ve son derece aydınlık mekanlar elde edebilirsiniz. Ayrıca hiçbir bakım işlemi gerektirmediği gibi donma ya da çözünme gibi edilgenlere etkilerine karşı mukavemetli ve rengi solmayan ürünler arasında yer alır.
Birinci sınıf mozaik filesi ile ihracat standartlarında üretilen bu taş türevini; iç mekanlarda duvarlarda, tv ünitelerinin ardında, şömine kaplamasında ve gerekse de bahçe duvarından binaların dış cephelerine kadar tüm açık mekanlarda kullanabilirsiniz.

 

 

Doğal Taş Fabrika Satış Mağazası :
B.O.S.B Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 / Beylikdüzü / İstanbul

İletişim: 0212 875 81 15 – www.dogaldekor.com – info@dogaldekor.com

İlginizi Çekebilir;

Arkadan aydınlatma yapılabilen diagonal görüntüsü ile mimarların sıklıkla tercih ettiği doğal taş modeli  10x10cm Beyaz Diagon Dekoratif Doğal Taş -DT1589 başlıklı makalemizde ürünü inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.