Dekorasyonlarda Doğal Taş Esintisi

Dekorasyonlarda Doğal Taş Esintisi

Doğal taş modelleri son derece şık ve sağlıklı kaplama malzemeleridir.  Doğaltaşlar arasında yer alan mermer ve traverten gibi taşlar son dönemlerde dekorasyonlardaki yerini aldı.  Traverten taşlar natural, sağlığa zararlı olan boya, polyester gibi hiçbir kimyasal içermeyen hem antibakteriyel hem de hijyenik olması nedeniyle ev içi dekorasyon döşemelerinde sık sık tercih edilmektedir.

Dekorasyon fikirlerinin yeni esintilerinden biri olan doğal taşlar ev ve işyerlerine minimalist bir hava katarken son derece etkileyici bir tasarım yaratma imkanı sunmaktadır.

Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplama Taşları

Fileli Doğal Taş Patlatma Duvar Kaplama

Doğal Taş Kullanımı Mekanlara Derinlik Kazandırır

Hem traverten patlatma taşlar hem mermer patlatma doğal taşlar hem de doğal taşlar mekanlara kattığı sıcaklık ve şıklık sayesinde bambaşka bir dekorasyona sahip olmanızı sağlar. Doğal taşların bakıma ihtiyaç duymaması da doğal taş uygulamalarının tercih edilmesinde çok önemli bir etkendir.

Uzun ömürlü olan doğal taşlar rengarenk tasarımları sayesinde evinizin dekorasyonuna uyum sağlama özelliğine sahiptir. Hiçbir dış ortamdan ve fiziksel etkenlerden etkilenmeyen doğal taşlar dekoratif bir görünüme sahiptir. Abartıyı sevmeyenler doğal taşları banyolarında, bahçelerinde, hamamlarında veya duvar kaplamalarında rahatlıkla kullanabilir. Doğal görünümü sayesinde sade bir dekorasyon fikri hazırlayabilirsiniz.

Renk Renk Doğal Taş Duvar Kaplama Önerileri

Uzun yılardan beri doğal taş, mermer ve traverten gibi taşlarla ilgili fabrika satış mağazası hizmeti veriyoruz. Ürün çeşitliliğimiz oldukça fazladır. Ürün çeşitliliğimizin üzerine her gün yeni modeller ekliyor ve tasarımlarımızı çeşitlendiriyoruz.

Doğal taşların renk çeşitliliği özellikle dekorasyon yapılacak mekanlar için oldukça önemli bir yere sahiptir. Standart ebatlarda üretilebilen doğal taşlarımız müşterilerimizin isteği doğrultusunda istenilen ebatlarda da üretiliyor.

1482-duvar-kaplama-dogal-tas (1)

Duvar Kaplama Taşları Hasır Model

Doğal Taşlar Her Mekana Uyum Sağlıyor

Renk renk ve tasarım tasarım doğal taşlar iç ve dış mekanlarda kullanma özgürlüğü sunuyor. Dayanıklı ve şık tasarımları sayesinde modayı yakından takip edenlerin son gözdesi doğal taşlar. En ekonomik mimari dekorasyon örnekleri olarak dikkat çeken doğal taş uygulamaları döşeme ve kaplama malzemeleri arasında çok tercih edilen örneklerdendir.

Doğal taşların üzerine uygulanan işlemler sayesinde istenilen her mekanda rahatlıkla kullanım imkanı sunulmaktadır. Sizler dekorasyonunuza göre gözenekli, gözeneksiz, parlak, kaymaz, mat, cilalı veya dolgulu doğal taş uygulamalarını tercih edebilirsiniz.tv-unitesi-salon-tas-duvar-kaplama (29)

Bir önceki yazımız olan Doğal Taş Lavabolar ve Rustik Eskitme Modeller başlıklı makalemizde gerçek doğal taş, traverten ve mermer den üretilmiş tezgah üstü banyo lavabolarını inceleyebilirsiniz.

Mağaza Adres: B.O.S.B Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 / Beylikdüzü / İstanbul

İletişim: 0212 875 81 15 – www.dogaldekor.com – info@dogaldekor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.