Ürün: 10x10cm Beyaz Diagon Dekoratif Duvar Kaplama Doğal Taş – DT1589

10×10 Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplama Diagon

Günümüzde dekoratif doğal taş ; işletmelerden, ofislere, plazalara ya da villa tipi ve daire tipi evlere kadar her yerde popüler bir şekilde kullanılıyor. Modern dekorasyonun trend yapı taşlarını oluşturan bu ürünler, ülkemizin aşağı her yöresinden özel olarak seçilerek ve jeolojik incelemeler yapılarak Doğal Dekor firması tarafından değerlendiriliyor.

Doğal Dekor sayfalarında; hacim ağırlığına,  su emme niteliklerine, özgül ağırlıklara, basınç mukavemetine, gözenekli desenli dokulara,  sürtünme ile aşındırma mukavemetlerine, donma çözünme sınırlarına, ses geçirgenliğine, sertlik derecelerine göre değerlendirilen en kaliteli doğal taş çeşitleri tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Dilerseniz siz de kullanım alanları ve önerilerine göre bu jeo estetik miras niteliğindeki zengin taş çeşitliliğini mekanlarınızda kullanabilirsiniz. 10×10 Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplama Diagon -DT1589 ’da bu şık örneklerden biri.

Duvarda Baklava Diagonal Efektinde Şık ve Geometrik Dokular

Duvarda iç içe geçmiş çift kontürlü dokusu ve baklava plakalar halinde duran bu mermer çeşidi, beyaz ve iç açıcı rengiyle mekanlara level atlatacak ayrıca elegan tavrıyla üst çizgilere taşıyacak niteliklerdedir. Eğer duvarlarınızda iri doğal taş efektlerine yer vermekten hoşlanan biriyseniz birbiri ardına tekrarlayan bu zarif motiften yararlanabilirsiniz.

10x10 Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplama Diagon -DT1589

10×10 Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplama Diagon -DT1589

Modern tavırlı mekanlardan tutun da klasik stilde dekore edilmiş tüm mekanlara önerilebilecek olan bu taş çeşidi,nötrve uyumlu rengiyle her renkle birlikte kullanım olanağı sağlar.

Örneğin tv arkası doğal taş stilinde fon olarak kullandığınızda şık bir tv ünitesini vurgulu şekilde ön plana çıkaracaktır. Ya da işletmenizde veya evinizde ana duvar olarak belirlediğiniz duvarda, mutfak tezgah arasında da harika bir fon niteliğinde  mekanınıza çeşni katabilir.

10×10 Dekoratif Doğal Taş Kaplama Diagon Nerelerde Kullanılabilir?

Ofis duvarında masa arkası fonunda, bina cephelerinde dikkat çekici formatta, site ya da villa bahçelerinin duvar kaplamasında birçok duvar formundan çok daha çekici bir stilde kullanılabilir. Yine antre girişlerinde ve hol duvarlarında devamında da döşenebilecek olan bu ürünü; ev, otel, ya da ofis şıklığı için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Banyolarda ayna fonu olarak, mutfak duvar dekorasyonunda farklı bir çeşit olarak kullanabilirsiniz.

10x10 Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplama Diagon -DT1589

10×10 Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplama Diagon -DT1589

Kısacası bu beyaz mermer doğal taş türevini hayalini kurduğunuz her türlü alanda yaratıcılığınız dahilinde kaplatabilirsiniz. İlaveten yarı saydam özelliklere sahip olan bu taş türevini spot, aplik ya da led aydınlatma desteğiyle kullandığınızda ışığın yansıtıcı gücüyle güzelliğini iki katına çıkarmış olursunuz.Özellikle de mekanlarınızda köşe ve kenarlı geometrik şekillerden yararlanmayı seviyorsanız ya da dairesel şekilde detaylandırdığınız dekorasyonunuza farklı efektler katmak istiyorsanız mekanlarınıza önerebileceğimiz bir üründür.

Mutfak tezgah arası kaplamaDuvar Kaplama - www.dogaldekor.com

Mutfak tezgah arası kaplama

Duvar Kaplama - www.dogaldekor.com

Duvar Kaplama – www.dogaldekor.com

Duvar Kaplama - www.dogaldekor.com

Mutfak tezgah arası kaplama Duvar Kaplama – www.dogaldekor.com

Duvar Kaplama Taşları -DT1589

Duvar Kaplama Taşları -DT1589

Duvar Kaplama Taşları -DT1589

Duvar Kaplama Taşları -DT1589

Duvar Kaplama Taşları -DT1589

Duvar Kaplama Taşları -DT1589

Duvar Kaplama Taşları -DT1589

Duvar Kaplama Taşları -DT1589

Duvar Kaplama Taşları -DT1589

Duvar Kaplama Taşları -DT1589

 

Doğal Taş Fabrika Satış Mağazası :
B.O.S.B Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 / Beylikdüzü / İstanbul

İletişim: 0212 875 81 15 – www.dogaldekor.com – info@dogaldekor.com

İlginizi Çekebilir;

Bir önceki yazımız olan Cafe & Restaurant Dekorasyon Örnekleri 2019- Doğal Taş Kullanımı başlıklı makalemizde mekanlarda doğal taşların kullanımı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.