23x23mm Denizli Klasik Traverten 3D Patlatma – DT 1148

Denizli Traverten Patlatma Taş

23x23mm Denizli Klasik Traverten 3D Patlatma – DT 1148, 30X30cm file ölçülerinde hazırlanmıştır ve her pakette 6 adet 30×30 cm file taşı bulunur. Her paket içeriği 0.54 metrekaredir ve 2.3×2.3 cm ölçülerindedir. Mutfak tezgah aralarında, mutfak-banyo,antre –salon –oda -ev – otel- büro iç dekorasyon kaplamalarında, bina dış cephe kaplama larında, bahçe duvarlarında, şömine kaplamalarında, WC lerde- su basmanlarında rahatlıkla kullanılabilir. İç ya da dış mekanlarınızda yenilikçi bir tarz arıyorsanız, 23x23mm Denizli Klasik Traverten 3D Patlatma – DT 1148 sizin için çok uygun bir taş kaplama stilidir.

Denizli Traverten Patlatma

Denizli Traverten Patlatma

 

 

Beyazdan Kahveye Kayan En Doğal Renk Geçişi

23x23mm Denizli Klasik Traverten 3D Patlatma – DT 1148,bej taş renk ürün çeşitliliği içinde oldukça talep gören bir taş stilidir. Ayrıca beyaz tonlarının kahveye kayan en yakın renk armonisini içerir. Yoğun – doygun bej tonundaki Denizli traverten 3D patlatma taş stili, çok desen içermeyen ve dolayısıyla da göz yormayan bir taş çeşididir.Yanı sıra doğal yaşam stilini yansıtan dekorasyon biçimlerine organik bir tat katar.

Denizli Traverten Patlatma

Denizli Traverten Patlatma

Açıklı – koyulu renk geçişleri sayesinde gözlere yumuşak renk oyunlarıyla harika bir efekt sunar. Evlerinizde soft ışıklandırma kaynaklarının yansıttığı aydınlatma yöntemlerinden yararlanarak bu güzel kaplama taşının güzelliğini 2 katına çıkarabilirsiniz. Örneğin salonunuzun ana duvarını bu soft renkli ve harika görünümlü taşla kapladığınızda, sıra dışı ve özel bir vurgu yaratabilirsiniz. Farklı olarak otel – işletmelerin girişinde veya evinizin antresinde kullandığınızda mekanlarınaurasına farklı bir hava katar. Yanı sıra dış cephe kaplama stillerinde balkon ya da binanın ön cephesinde bulunan ana bloğu bu güzel taşla kaplatarak farklı tonda bir mimari ifade yaratabilirsiniz.

Otantik Mimari Yansımaları Denizli Klasik Traverten 3D Patlatma İle Mümkün

Otantik ya da Rustik bir mimari havası vermek istediğiniz; villa, tesis otel, tatil merkezi için oldukça uygun bir stile sahiptir. Yine kafe ya da restoranınızın aurasını dış duvar kaplamasında kullandığınız 23x23mm Denizli Klasik Traverten 3D Patlatma – DT 1148 stiliyle yükseltebilirsiniz. Tv ardında ya da niş aralıklarında da kullanabileceğiniz bu mükemmel taş, yaşam alanlarınıza muhteşem bir farklılık katacaktır. Hatta mağaza, ofis ya da evlerde bulunan kolonlara kaplandığında ise gizlemek istediğiniz kötü kolon görünümlerini harika efektlerle süslerken bu noktalarda özel bir dokunuşa dönüşür. Yine apartman ya da ofis girişlerinde kullanıldığında ilk bakışta yüksek bir intiba yaratacak olan bir taş türevidir.

Uygulaması son derece kolay olan bu modeli fileden istediğiniz ebatta maket bıçağı yardımı ile kesip uygulayabilirsiniz.

Bir Önceki Ürün : Elazığ Vişne Mermer Patlatma DT1420

Bir Sonraki Ürün :

 

Doğal Taş Fabrika Satış Mağazası :
B.O.S.B Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 / Beylikdüzü / İstanbul

İletişim: 0212 875 81 15 – www.dogaldekor.com – info@dogaldekor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.