Dekoratif Tuğla Modelleri (Doğal Taşlar)

 

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Serisi ( Kahverengi ) 4.8x15cm – DT1623;

%100 gerçek doğal traverten taşlarından üretilen ve Medium /ortakrem  – bej tonlarıyla gözlere soft yansımalarla çarpacak olan bir doğal taş biçimidir. Taş ölçüleri 4.8x15cmdir. Derz boşlukları 1.3cm olarak belirlenmiştir. Orijinal taş cinsi Noce Ceviz Travertendir. Yüzeyinde eskitme işlemi yapılmıştır. Asla yapay renk katkısı içermeyen bu üründür ve doğanın kalbinden gelen %100 natürel Noce Ceviz  traverten tonlarındadır. Dolayısıyla da boyar madde içermez. Dilenirse Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Modelleri içinde bulunan diğer benzersiz ve doğal taşlarla harmanlanarak efektif yansımalarda kullanılabilir. Bu şekliyle kullanıldığında da mekanlarınızda harika dekoratif tuğla duvar kaplama mikslerine sahip olabilirsiniz.

Kahverengi Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama

Kahverengi Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama

 

 Kahverengi Tuğla Kaplama İle Topraktan Gelen Huzurlu Ortamlar

Artık toprak tonlarındaki renklerin evlere huzur ve dinginlik kattığını biliyoruz. Milyonlarca sene öncesinden beridir toprağın altında dinlenen taşların su yüzüne çıkarak evlerimizle buluşması ise tuğla kaplama serisi gibi doğal traverten özlü taşlarla mümkün. Ayrıca bu taş türevleri mekanlarımıza sağlığı da yanlarında getiriyorlar. Zira sağlıklı doğal taşların zihni, beyni,  gözü dinlendiren özellikleri bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bunu biz değil araştırmalar söylüyor. Antibakteriyel – bakteri tutmayan niteliklerde olan ve evlere ses, hem de ısı /serin hava izolasyonu sağlayan doğal travertenleri siz de Kahverengi Tuğla Kaplama Serisi gibi ürünlerle evinize taşıyabilirsiniz. Bu sayede stresten arınmış aynı zamanda da son derece şık mekanlar yaratabilirsiniz. Zira tuğla kaplama serisinde yer alan traverten özlü tüm ürünlerimiz, yer altı kaynakları sularınıntaşları yumuşatan  duru, organik  ve soft yapısı ilk bakışta göze çarpmaktadır.

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Serisi ( Kahverengi ) 4.8x15cm – DT1623 İle Karakteristik Evler

Kahverengi dekoratif tuğla duvar kaplama gibi doğal taşlarla duvarlarınız kaplandığıanda mekanlarınız çarpıcılık ve karakter kazanır ayrıca mobilyalarınızın güzelliği de vurgulanmış olur.Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Serisi ( Kahverengi ) 4.8x15cm – DT1623 taş türevleri;Endüstriyel daireler ya da Loft tasarımlı evler için gayet uygundur. Ayrıca bu tarz taşlar zemin ya da duvar devamında ahşap yansımalarla buluştuğunda harika bir harman yaratır. Özellikle yüksek tavanlı, yüksek kapı ve pencereli aydınlık temalı yazlıklar ya da işletmeler için mükemmel bir seçimdir.

Örneğin böyle bir taş kaplaması ile günümüz trendi olan duvarda demir materyalli aksesuar trendini evlerinizde kullanarak muhteşem görüntüler elde edebilirsiniz. Kahverengi dekoratif tuğla4.8x15cm – DT1623 duvar kaplamataş stili toprağın soft yansımalarıyla ağır ve modern ev stillerinin her birine uyum gösterecektir. Ayrıca izolasyon konusunda yazın tüm mekanları serin tutarken kış aylarında  sadece dekoratif görüntüsüyle bile içinizi ısıtmaya yetecektir.

 

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Serisi ( Gümüş Gri ) 4.8x15cm- DT1622;

Dekoratif Tuğla Kaplama Gri

Dekoratif Tuğla Kaplama Gri

filesiz/paketli ambalajında 52 adet taş içerir. Ebatları 4.8X15cm’dir. %100 doğal taşlardan elde edilmiştir. Taşların derz boşlukları 1.3 aralığındadır. Evlerinizin duvarlarına silver /gümüş efektlerinde yansımalar katacak olan bu ürün eskitme işlemi uygulanarak tasarlanmış bir taş stilidir. Rengini tamamen doğadan alan gümüş gri dekoratif tuğla duvar kaplama, kendi rengi dışında dışarıdan herhangi bir müdahaleye uğramamış pigment ya da boyar maddeylerenklendirmemiş tamamen doğal renginde bir taş çeşididir.İç – dış her türlü mekanın duvar kaplamalarında kullanılabilir. Ev, otel, sosyal tesis, büro, cafe, restoran, tatil merkezi, alış veriş merkezleri ya da mağaza konseptlerinde efektif olarak kullanıldığında hoş dekorasyon görselleri sunar. Bu ürünü dilerseniz farklı taş çeşitleriyle harmanlayabilir, serinin farklı renkleri ile birleştirerek de yaratıcı kombinler yapabilirsiniz.

Evladiyelik Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Serisi ( Gümüş Gri ) 4.8x15cm- DT1622

Eğer mekanlarınızı kaplayan iç ya da dış duvarların evladiyelik standartlara haiz niteliklerde sağlam ve dayanıklı olmasını istiyorsanız mutlaka bu gibi doğal taş kaplama örneklerine yönelmeniz gerekir. Bu sayede her sene akma, sızıntı, rutubet, kötü hava şartları nedeniyle oluşan çatlamış duvar boyaları ya da atmış duvar kağıtları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Orijinal doğal taş kaplamaları son zamanların en yeni trendini oluştururkentüm mekanlardaher kaplama stilinden çok daha şık ve elegan durmakta. Ayrıca günden güne doğal taşların standartları ve görsel güzellikleri geliştiğinden her geçen gün bu gibi daha güzel yeni taş örnekleri gün yüzüne çıkmakta. Kısacası Gümüş Gri Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama gibi örnekler sizi herkesten daha rafine ve şık bir eve ayrıca da evladiyelik duvar kaplamalarına sahip kılacaktır. Böylelikle de en ekonomik kaplama yönteminden yararlanmış olacaksınız. Doğal taş duvar kaplamaları konusunda en sıcak trendi yakalamak istiyorsanız kesinlikle dekoratif doğal taş tuğla örneklerini incelemelisiniz.

 

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Serisi ( Gümüş Gri ) 4.8x15cm- DT1622’in Kültür Tuğladan Farkı Nedir?

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Serisi ( Gümüş Gri ) 4.8x15cm- DT1622; kültür tuğlalarıile asla karıştırılmaması gereken bir üründür. Çimento, kum, boya gibi harçların karması ile elde edilen yapay görünümlü kültür tuğlaları aynı kendi karması gibi duvarlarda; kaba, yapay ve donuk görüntüler verirken orijinal dekoratif tuğla kaplama modellerimiz asla böyle bir ifade yansıtmaz.Ev, ofis, mağaza, tesis, işletme gibi aklınıza gelebilecek olan tüm mekanlarınızdagöz okşayıcı harika duvar fonları elde etmek istediğinizde aradığınız efekti yaratacak olan stili bu gibi bir ürünle elde edebilirsiniz.Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama GümüşGri;mekanlarınıza sadelik içinde geometrik tatlar katarken;  antik,  barok, rüstik, Victorian, Rococo, İskandinav, modern kökenli dekorasyon harmanları yaratmak konusunda da aradığınız etkiyi yaratacaktır.

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Modelleri ve Renkleri

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Modelleri ve Renkleri

Tuğla Kaplamada Gri Tonunun Etkisi

Öncelikle dekorasyon ağında gri tonunun insanlara yansıması;  bilgeliğin, uzmanlığın, resmiyetin, uzlaşmanın rengi olarak vurmaktadır. Ayıca grinin 500 farklı tonu vardır ve insan gözü her bir tonunu algılayabilir.Yanı sıra yine mekanlarda gri tonları; uzun ömürlülük, klasiklik, şıklık ve rafine zevki vurgular. Tuğla Duvar Kaplama Serisi ( Gümüş Gri ) 4.8x15cm- DT1622 ise; içinde açık – orta – koyu tadındaki tüm grileri içerirken hem muhafazakar,  hem de modernistik stillere uyumlu haliyle evlerinizde harmanlayabileceğiniz bir taş stilidir. Özellikle günümüzde çok trend olan İskandinav ve modern stildeki evlerin karakteristik özelliklerine çok uygundur.Tuğla Duvar Kaplama Gümüş Gri 4.8x15cm- DT1622; siyah gibi göze çarpmazken baskın tonuyla mekanınızda hoş  birgri kontrolü katar. Ayrıca içerdiği gri  – beyaz arasında gidip gelen oturaklı tonları içinde barındırırken, beyazdan siyaha uzayan her renk mobilyayla harmanlanabilir.

 

Doğal Taş Fabrika Satış Mağazası :

B.O.S.B Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 / Beylikdüzü / İstanbul

İletişim: 0212 875 81 15 – www.dogaldekor.com – info@dogaldekor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.