Bina Dış Cephe Dekorasyon Örnekleri Modelleri

Bina Dış Cephe Dekorasyon Örnekleri Modelleri

Temeldi, demirdi, betondu sıvaydı yani kısacası 303 kalemde binanız için çuvalla para harcadınız her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp yaşam alanı inşa ettiniz. Geldi sıra bu yapının nasıl gözükeceğine.

İlk intiba her zaman için önemlidir. Yaptığınız işin kalıcılığı, göz alıcılığı dünyaya geçicide olsa bir miras…

Bildiğiniz gibi inşaatlarda, binalarda dönem dönem bir çok dekorasyon malzemesi kullanıldı. Cam mozaik, amerikan siding vs. şu anda dış cephe kaplaması olarak kullanılan en revaşta ürünler şüphesiz ki kompozit, köpük söve ve doğal taş.

Doğal Taş Patlatma Ürünlerimizi sergilediğimiz Showroom& Satış Depomuzdan Görüntüler

Doğal Taş Patlatma Ürünlerimizi sergilediğimiz Showroom& Satış Depomuzdan Görüntüler

Adres: Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü İstanbul 0212 875 81 15

Adres: Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü İstanbul 0212 875 81 15

Bina Dış Cephe Dekorasyon Modelleri Örnekleri

Bina Dış Cephe Dekorasyon Modelleri Örnekleri

Güzel ve orantılı kombinasyonlarla çok şık dış cepheler yapılmaya başlandı. Herhangi bir mimara ihtiyaç duymadan yapılan dış cephe dekorasyonlar mütahhitlerin tamamen zevkine kalmış.

Şimdi bu kaplama ürünlerini biraz ele alalım.

Dış cephe kaplama için dekoratif söve; Fiyat olarak cazip olan bu dış cephe kaplama malzemesi köpükten üretiliyor. Sadece dekoratif söve ile dekore edilen binalar sanki karton evleri anımsatıyor. Fiyat uygunluğu , hafifliği ve ısı yalıtımına katkı sağlaması avantaj. Bu ürünleri dış cephenizde kullanırken mutlaka alev almaz oluşuna özen gösterin.

Bina Dış Cephe Kaplaması İçin Patlatma Doğal Taş; Tarihin dokusu, kalıcılığı ve göz dolduran görüntüsü ile doğal taşlar binalarınızda en prestijli görüntüyü yakalamanızı sağlayan dekoratif cephe kaplama ve yapı malzemeleridir. Doğal taşların gerçek renk çeşitliliği ile üretilen farklı modeller kombinasyonlarınız için ideal.

Kompozit dış cephe duvar kaplamaya nazaran daha uygun fiyatlı olması sebebi ile son günlerde sıkça tercih edilmeye başlandı. Tarihin en eski yapı malzemesi olan mermerler, travertenler ve diğer doğal taşlardan üretilen fileli filesiz patlatma doğal taşlar şüphesiz yine modası geçmeyen en kalıcı yapı malzemesi olmaya devam edecektir.Dış cephelerde genellikle balkon, fransız balkon altlarında kullanılmaktadır. Fiyatları ortalama metrekare bazında 30 TL ila 95 TL arasında değişmektedir.

Bina Dış Cephe Dekorasyon Modelleri Örnekleri

Bina Dış Cephe Dekorasyon Modelleri Örnekleri

Dış Cephe Dekoratif Doğal Taş Kaplama Modelleri ve Fiyatları İçin Linke Buraya Tıkla 

Bina Dış Cephe Kaplaması İçin Kompozit; Renkli aluminyum levha kaplamasıdır. Kolay işlenebilir ve uygulanabilir olması renk kartelasının geniş olması sebebi ile tercih edilmektedir. Kompozit cephe kaplamalar doğal taş ile kombin edildiğinde ortaya göz alıcı cepheler çıkartılabilir. Fakat Kompozitin fiyatları diğer kaplama malzemelerine göre biraz daha yüksek olduğundan kısıtlı kullanılmaktadır. Kompozit kaplama fiyatları uygulama montaj dahil 160TL ile 250 TL arasındadır.

Bu binalarda kullanılan Doğal taşların Markası Doğaltaşcım.

Bina dış cephe kaplama da kullanılan dekoratif doğal taşlar nereden alınır Buraya Tıkla ?

Dekoratif Doğal Taşlar Toptan Fiyatına dogaldekor.com’da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.