Dekorasyon Tarzları 3 | BAROK TARZI DEKORASYON

Barok Tarzı Dekorasyon
Varak aynalar, altın sarıları ve oymalar… Gelecek yıllara damgasını vuracak bu stille gözünüzü alamayacağınız muhteşem sanatlar ortaya çıkıyor. Birbiriyle dans eden stiller, geçmişin Osmanlı oymaları, asil renkler ve uyumlu işlemeler.??????????????????????
barok-tarzi-dekorasyon-4
barok-tarzi-dekorasyon-6

Tüm bunlar aklınıza asaleti, zenginliği ve uyumun inanılmaz ihtişamını getiriyor olabilir ve öyledir de aslında. Tarzınız bellidir ve Barok Tarzı Dekorasyon sizi yansıtır. Evinizi saraya dönüştüren bu tarz ile mükemmel bir değişim yapabilirsiniz. barok-tarzi-dekorasyon-7Renginiz beyaz ise eğer size Altın varakla beyazın inanılmaz uyumunu hatırlatırız. Yok, eğer siyahsa gümüş varak ve ince oyma barok stili tam tarzınız olabilir. Son dokunuş da tarzınızı tamamlayacak olan duvarlarındır. Evinizin tarzını tam anlamıyla yansıtmak istiyorsanız asla bu ince çizgiden ayrılmayın. Doğal Taş Dekorasyon duvarlar ile eksik kalan dekorunuza noktayı koyabilirsiniz.barok-tarzi-dekorasyon-ornekleri
Detaylarla güzelleşen dekorasyonlar kendini yansıtan muhteşem parçaların bütünleşmesiyle hayat bulur. Göze çarpan o detaylar ise güzeli güzel yapan ana hattır. Evinizde yapacağınız değişiklikler ile tam bir dekorasyon fikrinde iseniz işe duvarlarla başlamalısınız. Tarzınız ne olursa olsun bunu gösteren tek şey duvar dekorudur. Artık tüm önemli kişilerin ve tarzını yansıtmayı seven insanların mutlaka evlerine, çalışma alanlarına ya da herhangi bir yaşam alanına döşettikleri doğal taş duvar uygulaması kalıcı bir şıklık ve aynı zamanda tamamlanan bir tarz anlamına da geliyor.

barok-tarzi-dekorasyon-2
Barok Tarzı Dekorasyon ile bütünleşen Doğal taş duvar uygulamaları eskimeyen modeli, kullanışlı özellikleri ve kolayca uygulanabilmesi bakımından yüzleri güldüren bir tercihtir. Şıklığının yanında tüm tarz tiplerine de uygun olması size artı bir avantaj sağlar. Temizliğinde de hiçbir zaman zorlanmayacağınız taş duvar uygulamalarını sitilinize yansıtın. Yaşam alanınızı göz alıcı hale getirmek, ortaya farklı ve keyifli bir tarz çıkarmak ve bekliden yeniden başlamak için muhteşem görünümlere imzanızı atın.

 

Yorumlarınız

 1. By konya dekorasyon

  Cevapla

  • By Sinan SENSOY

   Cevapla

 2. By konya dekorasyon

  Cevapla

 3. By Aslı

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.