Banyo Doğal Taş Uygulamaları, Banyo Dekorasyon Fikirleri 2019

Banyo Dekorasyon Uygulamaları, Banyo Dekorasyon Fikirleri

BANYO DEKORASYONU - TRAVERTEN FAYANS VE LAVABO

BANYO DEKORASYONU – TRAVERTEN FAYANS VE LAVABO

Banyo dekorasyon zemini doğal taş döşemeleri, traverten banyo duvar kaplamaları banyo dekorasyon örnekleri ve fikirleri bulabileceğiniz ilham veren uygulamalar.

Evlerimizin banyoları ya da işletmelerin WC bölümleri, aslında mekanların gizli kahramanları gibidir. Üstelik de insanların gerçek gustosunun ve hijyen değerinin hakiki manada ön plana çıktığı bölümlerdir bu noktalar. Günümüzde dekorasyon trendleri geliştikçe klasik seramik duvar karo ve yer zemin karoları da şekil değiştirerek daha doğala ve göz okşayıcı ürünlere doğru yol almakta. Bu anlamda da doğal taş banyo mermer ve traverten mozaik çeşitliliği günümüzde en çok yükselen banyo trendlerini oluşturuyor.

DUŞAKABİN DOĞAL TAŞ KAPLAMA - 40x40 TRAVERTEN KARO

DUŞAKABİN DOĞAL TAŞ KAPLAMA – 40×40 TRAVERTEN KARO

BANYO AYNA ARKASI DEKORASYON - 20x20cm ve 10x10cm ESKİTME TRAVERTEN KAPLAMA

BANYO AYNA ARKASI DEKORASYON – 20x20cm ve 10x10cm ESKİTME TRAVERTEN KAPLAMA

BANYO LAVABO- TEZGAH ÜSTÜ DOĞAL TAŞ LAVABO

BANYO LAVABO- TEZGAH ÜSTÜ DOĞAL TAŞ LAVABO

Exclusive Banyo Tasarımları İçin Doğal Taş Yer – Duvar Kaplama Ürünleri

BANYO DUVAR KAPLAMA - TRAVERTEN KAPLAMA

BANYO DUVAR KAPLAMA – TRAVERTEN KAPLAMA

OTEL BANYOSU DUŞAKABİN- DOĞAL TAŞ TRAVERTEN KAPLAMA

OTEL BANYOSU DUŞAKABİN- DOĞAL TAŞ TRAVERTEN KAPLAMA

BANYO DEKORASYON - RUSTİK TRAVERTEN DUBAR VE ZEMİN KAPLAMA

BANYO DEKORASYON – RUSTİK TRAVERTEN DUBAR VE ZEMİN KAPLAMA

BANYO DEKOR - 5x5cmTRAVERTEN MOZAİK DUVAR KAPLAMA

BANYO DEKOR – 5x5cmTRAVERTEN MOZAİK DUVAR KAPLAMA

Bu alanlarda uygulayacağınız doğal taş seçeneklerini oluşturan zengin ürün kartelaları Doğal Dekor sayfalarında her gustoya hitap eden ürün çeşitliliğiyle seçimlerinizi bekliyor. Örneğin Amore Grey Marble gri – beyaz harmonisindeki eskitmeli görünümüyle hamam ya da spa kültürünü hatta modern banyo stilini yansıtmak istediğiniz evler için önerilebilir. Eskitmeli krem rengi Denizli fileli mermer doğal taş türeviyse özellikle kübik ve zarif formuyla küçük banyo duvarlarını kaplamak için ideal ürünlerdendir. Ayrıca toprak tonlarının hakim olduğu banyolar içinde yine önerilebilecek ürünlerdendir doğal taş banyo uygulamaları. Gümüş fileli traverten modelleri karma ise alacalı ve görünümüyle otantik banyo stilleri için oldukça uygundur zira eskitmeli bir efekte sahiptir.Parlak beyaz fileli mermer mozaik çeşitleriyse asil duruşuyla ferahlıktan hoşlanan ve aydınlık mekan tasarımlarını seven kişilere önerilebilir.

BUTİK OTEL BANYO DEKORASYONU - TRAVERTEN DOĞAL TAŞ KAPLAMA

BUTİK OTEL BANYO DEKORASYONU – TRAVERTEN DOĞAL TAŞ KAPLAMA

Küp formlu 3 boyutlu duvar mozaikleriyse WCler için oldukça uygun ve efektif ayrıca banyolara hareket katan ürünler olarak 3 boyutlu formlarıyla ön plana çıkıyor. Siyah, kırmızı, kahve tonları, toprak tonları gibi de sayısız renk tonu mevcut. Tüm bunlara ek olarak fileli derzli dikdörtgen formlu; gümüş, bej, krem,  mermer ve traverten duvar tuğla seramik çeşitliliğiyse çağdaş banyolara hava katacak cinsten. Yine fileli cilalı ve mat traverten – mermer duvar karoları; damarlı – damarsız,renkli, bej, eskitmeli, siyah gibi ürünler ya da Noce serisi ceviz tonlamalarıyla zarif ve kübik taş dizimleri oluşturuyor banyo zemin ve duvarlarında.

JAKUZİ KAPLAMA - 23x48 PATLATMA DOĞAL TAŞ DUVAR KAPLAMA

JAKUZİ KAPLAMA – 23×48 PATLATMA DOĞAL TAŞ DUVAR KAPLAMA

JAKUZİ KAPLAMA - 23x48 PATLATMA DOĞAL TAŞ DUVAR KAPLAMA

JAKUZİ KAPLAMA – 23×48 PATLATMA DOĞAL TAŞ DUVAR KAPLAMA

Traverten doğal taş seçenekleri ıslak zeminlerden olan banyolarda kullanıldığında tüm ev halkını ve özellikle de küçük çocukları kayma, düşme gibi tehlikelerden koruyor. Bu anlam da özellikle; honlu, kenar kırmalı, antik – eskitmeli traverten yer karoları banyo tasarımlarına görsel şıklık katarken, aynı zamanda da kaymalara karşı emniyet sağlıyor.Ayrıca tüm doğal taş ürünleri doğanın içinden gelen antibakteriyel ürünlerden olduğundan üzerinde bakteri tutmayan özelliktedir ve evlerinizin ve dahi işletmelerinizin doğal taş banyo dekorasyon una üstük hijyen sağlamaktadır.

Banyolarda Hamam Kültürünü Yaşatabileceğiniz Doğal Taş Kurna Modelleri

BANYO HAMAM KONSEPTİ - AFYON BEYAZ KAVUN DİLİMLİ HAMAM KURNASI

BANYO HAMAM KONSEPTİ – AFYON BEYAZ KAVUN DİLİMLİ HAMAM KURNASI

DOĞAL TAŞ TRAVERTEN KÜVET

BANYO HAMAM KONSEPTİ -GÜMÜŞ TRAVERTEN KAVUN DİLİMLİ HAMAM KURNASI

BANYO HAMAM KONSEPTİ – AFYON BEYAZ KAVUN DİLİMLİ HAMAM KURNASI

Elbette ki Doğal Dekor doğal taş satış sayfalarında yer alan banyo ürün çeşitliliği sadece duvar ve zemin kaplama ürünleriyle sınırlı değil. Örneğin Doğal Dekor sayfalarında kendinizi çok özel hissedeceğiniz bizlere atalarımızdan kalan geleneksel banyo kültürleri ve nesilden nesle aktarılmış kurna tasarımları da burada sizleri bekliyor olacak. Doğal taşlardan tasarlanmış antibakteriyel özelliklere sahip ve sizleri banyo esnasında fazla su tüketiminden koruyarak su tasarrufu sağlayacak olan kurna modelleriyle eski Osmanlı – Türk hamam kültürünü evlerinizde iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Gerçek ve kültürel zenginliklerimizden olan hamam ruhunu; düz kurna, köşe kurna, şadırvan, Osmanlı muslukları, oturak gibi ürünlerle banyolarınızda yaşatabilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Lavabo Modelleri

BANYO DEKOR - 23x48 SİYAH PATLATMA DOĞAL TAŞ VE TRAVERTEN DİKEY LAVABO

BANYO DEKOR – 23×48 SİYAH PATLATMA DOĞAL TAŞ VE TRAVERTEN DİKEY LAVABO

AHŞAP VE DOĞAL TAŞ LAVABO UYUMU

AHŞAP VE DOĞAL TAŞ LAVABO UYUMU

BANYO İÇİN RUSTİK TASARIM - TRAVERTEN LAVABO VE 10x10 ESKİTME DUVAR KAPLAMA

BANYO İÇİN RUSTİK TASARIM – TRAVERTEN LAVABO VE 10×10 ESKİTME DUVAR KAPLAMA

ONİX PATLATMA DOĞAL TAŞ KAPLAMA VE ONİKS ÇANAK LAVABO

ONİX PATLATMA DOĞAL TAŞ KAPLAMA VE ONİKS ÇANAK LAVABO

BANYO DEKORASYONU - TRAVERTEN MOZAİK KAPLAMA

BANYO DEKORASYONU – TRAVERTEN MOZAİK KAPLAMA

Yanı sıra yine modern ev ya da işletmelerin banyolarına tat katacak olan Doğal taş lavabo modelleri, banyonuzun dairesel detaylarına uyum sağlayabilecek yuvarlak hatlı lavabo modelleri Doğal Dekor online sayfalarında sizi bekliyor. Ayrıca banyolara daha net ve keskin ifadeler katacak kare lavabo stilleri, dikdörtgen lavabo, oval – dikey ayaklı lavabolar,spa kültüründe oldukça popülerleşen çağdaş yaprak doğal taş banyo lavaboları Doğal Dekor online sayfalarında uygun doğal taş banyo fiyatları ile sizleri bekliyor.

 

Bu yazıda görmüş olduğunuz tüm Banyo yer zemin ve duvar kaplama taşlarını, modelleri ve fiyatları Doğal Dekor web sitesinden inceleyebilir, Doğaldekor Beylikdüzü Fabrika Satış Mağazasında yerinde görebilir sipariş verebilirsiniz.

Doğal Taş Fabrika Satış Mağazası :
B.O.S.B Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 / Beylikdüzü / İstanbul

İletişim: 0212 875 81 15 – www.dogaldekor.com – info@dogaldekor.com

İlginizi Çekebilir;

Bir önceki yazımız olan Bahçe Uygulamaları, Bahçe Yer Döşeme Fikirleri başlıklı makalemizde mekanlarda doğal taşların kullanımı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.